OBCHODY

POTRAVINY

Aj keď ste uprostred varenia, stačí zbehnúť po schodoch a dokúpiť ingrediencie, ktoré premenia vaše varenie na gurmánsky zážitok. Už nemusíte otravovať susedov a prosiť ich o kocku masla. S potravinami rovno pod nosom máte za pár minút nakúpené a ešte stihnete pripraviť aj dezert predtým, ako sa bude podávať spoločná rodinná večera. Týždňovým nákupom odzvonilo. Nakúpte si to, čo potrebujete a vždy čerstvé.

KVETINÁRSTVO

Meniny, narodeniny, výročia a iné sviatky sa nezaobídu bez darčekov. Hlavne páni určite ocenia ručne rezané kvety a na mieste pripravené zdobené kytice, aby prekvapili svoje polovičky. Dokonca aj vtedy, keď to najmenej čakajú. Skoncujte s nudnými ozdobami. Urobte si radosť neplánovane alebo nakúpte čerstvé kvetiny, ktoré rozžiaria vašu domácnosť vo farbách ročného obdobia.

TRAFIKA

Denná tlač a aktuality sú od vás už len na krok. Všetko dôležité vám určite povedia susedia alebo kolegovia v práci, ale s našou trafikou vám neuniknú ani témy a informácie, o ktoré sa zaujímate iba vy sám. Široký výber sortimentu od lokálnych až po zahraničné noviny, či špeciálne časopisy, v ktorých sa dozviete všetko dôležité o vašom hobby, športe, ktorému sa venujete alebo šikovným kutilským tipom a trikom pre skrášlenie vášho domova.

KONTAKT